Внутрішня відстройка асан

Воркшоп 04 грудня 2021


Що таке внутрішня відстройка асан і для чого вона? Коли ми хочемо дізнатися як працює якийсь механізм, ми звикли розчленовувати його на складові. З такою логікою найчастіше підходять до виконання асан, коли ми завзято працюємо над якоюсь однією частиною тіла, а всі інші випадають з поля зору. Все б і нічого страшного, якби не взаємопов’язана робота частин тіла, групи м’язів антагоністів і синергістів, які при некоректному використанні спричиняють неправильну біомеханіку в положеннях і, як наслідок, гіпертонус в одних м’язах і гіпотонус в інших. Як же цього уникнути?


Коли ми говоримо про будь-яку асану, ми можемо знайти щось спільне, що поєднує таке різноманіття положень тіла: нахили, прогини, скрутки, інверсії і баланси. Патанджалі в йога-сутрах говорить, що асана має бути стабільна (sthira) і комфортна (sukham), чого ми можемо добитися за рахунок коректної роботи бандх і дихання. Цілісний підхід до внутрішньої відстройки асан базується на розумінні взаємозалежностей, які є в нашому тілі, тому ми починаємо відстроювати асану починаючи з нашої опори і роботи тазового дна та діафрагми. А весь цей процес і роботу бандх запускає дихання - це дуже важливо, адже часто спостерігаємо абсолютно діаметральний підхід, коли в асані без дихання намагаються силою прийняти якесь положення. Саме коректне дихання, робота бандх і потрібних груп м’язів здатна справді повністю відстроїти асану і подарувати нам відчуття стабільної опори і пранічного комфортного витягнення.


На нашому воркшопі 04 грудня ми, Панаріна Ірина та Лимар Тетяна, приділимо увагу всім цим найважливішим принципам коректної цілісної відстройки, завдяки яким будь-яка асана зоже стати дійсно робочою.

Отже, чекаємо Вас 04.12. 14:00-16:00 в Аштанга йога шала Київ або online в ZOOM!


Адреса: вул. Саксаганського, 104, студія 3, код на вході 39 натиснути одночасно.

Ціна:

✅500 грн при оплаті по 03.12.

✅600 грн при оплаті 04.12. в день воркшопу.

Банківські реквізити для оплати надішлемо в повідомленні. Напишіть нам в Телеграм чат @chatashalakyiv


Давайте розберемось в тих комплексних принципах внутрішньої відстройки, які будуть Вам служити в будь-яких асанах!💪🚀 Воркшоп підходить для будь-якого рівня підготовки!